labitvrchlabícontacts

Labit a.s., Nadrazni 472,  543 01 Vrchlabi 1, CZ   tel / fax: +420 499 440 111

Contacts

address: Labit a.s. phone / fax: +420 499 440 111
Nadrazni 472 e-mail: labit@labit.cz
543 01 Vrchlabi
The Czech Republic
ID: 15037274 The company is registered at the District Court
in Hradec Kralove, Section B, File 132
VAT: CZ15037274
Governing board
Chairman of the board Doubek Jan +420 777 713 200 doubek@labit.cz
Vice-Chairman of the board Fisera Vladimir +420 777 713 251 fisera@labit.cz
Board member Kocian Jiri +420 777 713 250 kocian@labit.cz
Board member Zapletal Karel +420 777 713 252 zapletal@labit.cz
 
Statutory director Fisera Vladimir +420 777 713 251 fisera@labit.cz
Secretary Erlebachova Ivana +420 739 572 377 sekretariat@labit.cz
 
Economic manager, Human resources Petrikova Leona +420 776 713 201 petrikova@labit.cz
Specialist officer, wages Kuncova Ilona +420 776 713 234 uctarna2@labit.cz
Accountant, cashier Erlebachova Ivana +420 778 532 244 uctarna@labit.cz
 
Administration manager Kocian Jiri +420 777 713 250 kocian@labit.cz
Power supply director Chrtek Frantisek +420 778 437 560 energetik@labit.cz
 
Deputy operations manager Zapletal Karel +420 777 713 252 zapletal@labit.cz
Head of design department Fisera Vladimir +420 777 713 251 fisera@labit.cz
Technical preparation Mejznar Miroslav +420 778 532 243 mejznar@labit.cz
 
Production master Gracias Pavel +420 777 713 288 gracias@labit.cz
Technician of production Nosek Josef +420 777 713 253 nosek@labit.cz
Supply Dusek Vojtech +420 776 713 253 zasobovani@labit.cz
 
Pressing shop manager Skoluda Jaroslav +420 777 713 220 skoluda@labit.cz
lisovna@labit.cz
Manager assistent Valentova Petra +420 778 532 244 lisovna2@labit.cz
 
Business manager Vacek Lubos +420 777 713 280 vacek@labit.cz
Sales agent Kuncova Ilona +420 776 713 234 uctarna2@labit.cz

aplikace pro internet a intranet, web stránky, nákupní aukce, reverzní aukce, online aukce, software, helpdesk applications for internet and intranet, web pages, purchasing auction, online auction, tender, software, helpdesk [CNW:Counter]