labitvrchlabíkontakte

Labit a.s., Nadrazni 472,  543 01 Vrchlabi 1, CZ   tel / fax: +420 499 440 111

Kontakte

Adresse: Labit a.s. Tel / Fax: +420 499 440 111
Nadrazni 472 E-mail: labit@labit.cz
543 01 Vrchlabi
Tschechische Republik
ID: 15037274 Das Unternehmen ist beim Amtsgericht registriert
in Hradec Kralove, Abschnitt B, Datei 132
VAT: CZ15037274
Verwaltungsrat
Präsident des Verwaltungsrates Doubek Jan +420 777 713 200 doubek@labit.cz
Stellvertretender Vorsitzender des Vorstands Fisera Vladimir +420 777 713 251 fisera@labit.cz
Vorstandsmitglied Kocian Jiri +420 777 713 250 kocian@labit.cz
Vorstandsmitglied Zapletal Karel +420 777 713 252 zapletal@labit.cz
 
Gesetzliche Director Fisera Vladimir +420 777 713 251 fisera@labit.cz
Sekretariat Erlebachova Ivana +420 739 572 377 sekretariat@labit.cz
 
Leiter Buchhaltung, Personalabteilung Petrikova Leona +420 776 713 201 petrikova@labit.cz
Fachoffizier, Lohne Kuncova Ilona +420 776 713 234 uctarna2@labit.cz
Buchhalterin, Kassiererin Erlebachova Ivana +420 778 532 244 uctarna@labit.cz
 
Verwaltung Kocian Jiri +420 777 713 250 kocian@labit.cz
Energiewirtschaftler Chrtek Frantisek +420 778 437 560 energetik@labit.cz
 
Leiter Technik Zapletal Karel +420 777 713 252 zapletal@labit.cz
Konstruktionsleiter Fisera Vladimir +420 777 713 251 fisera@labit.cz
Geschäftsabteilung Mejznar Miroslav +420 778 532 243 mejznar@labit.cz
 
Meister Produktion Gracias Pavel +420 777 713 288 gracias@labit.cz
Herstellungstechniker Nosek Josef +420 777 713 253 nosek@labit.cz
Versorgungswirtschaftler Dusek Vojtech +420 776 713 253 zasobovani@labit.cz
 
Leiter der Stanzerei Skoluda Jaroslav +420 777 713 220 skoluda@labit.cz
lisovna@labit.cz
Assistent des Leiters Valentova Petra +420 778 532 244 lisovna2@labit.cz
 
Geschäftsleiter Vacek Lubos +420 777 713 280 vacek@labit.cz
Geschäfts referent Kuncova Ilona +420 776 713 234 uctarna2@labit.cz

aplikace pro internet a intranet, web stránky, nákupní aukce, reverzní aukce, online aukce, software, helpdesk applications for internet and intranet, web pages, purchasing auction, online auction, tender, software, helpdesk [CNW:Counter]