labitvrchlabíkontakte

Labit a.s., Nadrazni 472,  543 01 Vrchlabi 1, CZ   tel: +420 499 440 111

Kontakte

Adresse: Labit a.s. Tel: +420 499 440 111
Nadrazni 472 E-mail: labit@labit.cz
543 01 Vrchlabi
Tschechische Republik
ID: 15037274 Das Unternehmen ist beim Amtsgericht registriert
in Hradec Kralove, Abschnitt B, Datei 132
VAT: CZ15037274
Management des Gesellschaft
Statutory Director Brezina Jan
Stellvertretender Vorsitzender des Vorstands Tisovsky Ivan
Vorstandsmitglied Süss Lubomir
 
Sekretariat Vrkoslavova Lenka +420 739 572 377 sekretariat@labit.cz
 
Wirtschaftsabteilung, Personalabteilung Petrikova Leona +420 776 713 201 petrikova@labit.cz
Buchhalterin, Kassiererin Vrkoslavova Lenka +420 778 532 244 uctarna@labit.cz
 
Energiewirtschaft Tisovsky Ivan
Energetik Chrtek Frantisek +420 778 437 560 energetik@labit.cz
 
Geschäftsabteilung Mejznar Miroslav +420 778 532 243 mejznar@labit.cz
 
Leiter der Stanzerei Skoluda Jaroslav +420 777 713 220 skoluda@labit.cz
lisovna@labit.cz
Assistent des Leiters Valentova Petra +420 778 532 244 lisovna2@labit.cz

aplikace pro internet a intranet, web stránky, nákupní aukce, reverzní aukce, online aukce, software, helpdesk applications for internet and intranet, web pages, purchasing auction, online auction, tender, software, helpdesk