labitvrchlabíkontakty

Labit a.s., Nádražní 472,  543 01 Vrchlabí 1   tel: +420 499 440 111

Kontakty

adresa: Labit a.s. tel: +420 499 440 111
Nádražní 472 e-mail: labit@labit.cz
543 01 Vrchlabí
IČ: 15037274 Společnost je zapsána v OR u Krajského soudu
v Hradci Králové, oddíl B, vložka 132
DIČ: CZ15037274
správní rada
Předseda správní rady Ing. Jan Doubek, CSc. 777 713 200 doubek@labit.cz
Místopředseda správní rady Ing. Vladimír Fišera 777 713 251 fisera@labit.cz
Člen správní rady Ing. Jiří Kocián 777 713 250 kocian@labit.cz
Člen správní rady Karel Zapletal 777 713 252 zapletal@labit.cz
 
Statutární ředitel a. s. Ing. Vladimír Fišera 777 713 251 fisera@labit.cz
Sekretariát Lenka Vrkoslavová 739 572 377 sekretariat@labit.cz
 
Ekonomický náměstek, personalistika Leona Petříková 776 713 201 petrikova@labit.cz
Odborný referent, mzdy Ilona Kuncová 776 713 234 uctarna2@labit.cz
Účetní, pokladní Lenka Vrkoslavová 739 572 377 uctarna@labit.cz
 
Hospodářsko-správní náměstek Ing. Jiří Kocián 777 713 250 kocian@labit.cz
Energetik František Chrtek 778 437 560 energetik@labit.cz
 
Technický náměstek Karel Zapletal 777 713 252 zapletal@labit.cz
Vedoucí konstrukce Ing. Vladimír Fišera 777 713 251 fisera@labit.cz
Technická příprava výroby Miroslav Mejznar 778 532 243 mejznar@labit.cz
 
Realizace montáží VZT Pavel Gracias 777 713 288 gracias@labit.cz
Zásobování Vojtěch Dušek 776 713 253 zasobovani@labit.cz
 
Vedoucí lisovny Ing. Jaroslav Školuda 777 713 220 skoluda@labit.cz
lisovna@labit.cz
Asistentka vedoucího Petra Valentová 778 532 244 lisovna2@labit.cz
 
Obchodní náměstek Ing. Luboš Vacek 777 713 280 vacek@labit.cz
Obchodní referent Ilona Kuncová 776 713 234 uctarna2@labit.cz

aplikace pro internet a intranet, web stránky, nákupní aukce, reverzní aukce, online aukce, software, helpdesk applications for internet and intranet, web pages, purchasing auction, online auction, tender, software, helpdesk [CNW:Counter]